اندازه فونت : +

رئیس هیئت تکواندو خراسان شمالی: تکواندو ایران به زودی ارزش های خود را مجدد اثبات خواهد کرد.

11:30:11 - شنبه 18 خرداد 1398

رئیس هیئت تکواندو خراسان شمالی با اشاره به موفقیت های تکواندو در سالیان متوالی گفت: تکواندو طی سالیان گذشته نشان داده است که جزء ستون های اصلی ورزش کشور است و نباید به گونه ای عمل شود که به دست خود اهالی آن تیشه به ریشه این ستون محکم زده شود.
مهدی آریان با اشاره به انتقادهای اخیر صورت گرفته از مدیریت تکواندو کشور افزود: انتقاد سازنده و منصفانه همیشه خوب است و باعث رشد و شکوفایی خواهد شد اما بین نقد منصفانه و تخریب فاصله زیاد است.
منتقدانی که امروز بی مهابا به فدراسیون تکواندو میتازند، تمام افتخاراتی که به آن تکیه میکنند رادر زمان مدیریت همین فدراسیون و با حمایت و پشتیبانی شخص آقای پولادگر به دست آورده اند و اینگونه تخریب بی رحمانه و به دور از انصاف تنهای جای تاسف باقی میگذارد.
وی با اشاره به اتفاقات رخ داده در جریان اعزام تیم ملی به مسابقات جهانی خاطر نشان ساخت: همه مردم شاهد کارشکنی سفارت انگلستان در خصوص اعزام نفرات تیم ملی به مسابقات بودیم تمام کسانی که صاحب تجربه در عرصه مربیگری هستند می دانند که علی رغم اینکه تکواندو یک رشته انفرادی است اما تمام عوامل آن زنجیر وار به هم مرتبط هستند و مادامی که مشکلی برای یکی از اعضا به وجود می آید قطعا تاثیر منفی خود را بر سایر اعضا خواهد گذاشت. ضمن آنکه اگر یکی از مدال های اخذ شده یا یکی از نفراتی که از اعزام باز مانده بود به مدال طلای مسابقات دست پیدا میکرد آیا الان باز هم اینقدر بی رحمانه تمامی زحمات کشیده شده و افتخارات گذشته به باد انتقاد گرفته می شد؟
مهدی آریان خاطر نشان کرد: دنیا دار مکافات است کسانی که امروز بی رحمانه و دور از انصاف و عدل تمام زحمات کشیده شده و افتخارات کسب شده را تخریب میکنند باید منتظر باشند تا روزی اتفاق مشابه برای خود این افراد بیفتد و آن روز به یاد رفتار امروز خود خواهند افتاد.
عضو مجمع فدراسیون تکواندو با اشاره به رای اعضای مجمع به آقای پولادگر افزود: طی سال های اخیر بارها و بارها منتقدین با سخنانی نسنجیده، اعضای مجمع را متهم به رای دادن های سیاسی و بدون پشتوانه کردند .این در حالی است که اکثریت اعضای مجمع اساتید صاحب نام و خاک خورده تکواندو در استان های مختلف می باشند و متهم کردن این بزرگان کاری بسیار زننده و بدور از انصاف می باشد.تمامی اعضای مجمع آگاهانه و از روی اعتماد کامل به برنامه های رئیس فدراسیون به آقای پولادگر رای مثبت داده اند و از رای خود هم دفاع خواهند کرد.
وی با اشاره به تخصص کادر فنی تیم های ملی نیز اشاره کرد: استاد فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی از قهرمانان بزرگ کشور از جمله مربیان با دانش و اخلاق کشور می باشد که تحولات بزرگی در تکواندو به خصوص نحوه انتخاب نفرات تیم ملی ایجاد کرده به گونه ای که امروز در تیم ملی هیچ کس از جایگاه خود مطمئن نیست و شاهد آن هستیم که هر کدام از اعضا تیم که دچار ضعف می شوند جای خود را به نفرات با انگیزه و جوان می دهند و آقای عسگری ابایی از انتخاب نفرات جوان ندارد و شاید این آرزوی دیرین بسیاری از تکواندو کاران کشور بود که محقق شده و نوید روز های پر باری را برای تکواندو کشور می دهد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2007-2018. Tae Kwon Do - Khorasan Shomali, Bojnourd. All rights reserved.